Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludina 2019. gada Bibliotēku festivāla un Bibliotēku nedēļas tēmu “Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām”. Tēmas izvēle sasaucas ar Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (International Federation of Library Associations and Institutions, IFLA) 85. ģenerālkonferences nosaukumu “Libraries: dialogue for change”. 2019. gadā tā notiks Atēnās, Grieķijā. Latvijas Bibliotēku festivāls notiks 2019. gada 16.–17. aprīlī Latvijas Nacionālajā … Continue reading 2019. gada Bibliotēku festivāla un Bibliotēku nedēļas tēma – “Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām”